“Unë jam grua”, “Unë jam femër” , “Unë jam vajzë”

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca sot ka postuar disa foto nga fotosesioni i saj i fundit në Prishtinë

“Unë jam femër” dhe “Unë jam vajzë” janë disa nga mbishkrimet që Luana Vjollca ka postuar poshtë këtyre fotografive që ka postuar në Instagram.

Luana, me t’u lehtësuar masat kundër pandemisë së koronavirusit ishte parë në një hotel në Kosovë ku edhe kishte realizuar një fotosesion.

E sot ajo ka postuar disa nga fotot e këtij fotosesioni por që nuk ka treguar se kush ishte fotografi i tyre.

Luana gjatë pandemisë kishte realizuar këngën e saj “Pa panik” këngë që ka më shumë se një milion klikime kurse tani ajo ka shkruar se do të vazhdojë edhe me këngë por edhe me emisionet e saj në Top Channel. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).