Ulet për një cent çmimi i të gjitha derivateve në Kosovë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar tavanin e çmimeve të derivateve në vend për 24 orët e ardhshme.

Çmimet e të gjitha produkteve të derivateve në vend kanë rënë për 1 cent.Një litër naftë do të shitet për 1.77 euro, benzina për 1.40 ndërsa gazi për 0.72 cent./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS