U përfol se ishte në lidhje me producentin e njohur, Era Istrefi sqaron gjithçka

Era Istrefi ka kohë që është përfolur për një lidhje të mundshme me Julian Perrettan.

Era dhe producenti Perretta në shumë paraqitje publike janë parë bashkë, duke shtuar dyshimet se janë në lidhje.

Së fundi, Era ka nisur punën për këngën e re, e bashkupunëtor në këtë projekt është edhe Julian Perretta.

Ai ka ndarë një video nga studio muzikore, ku shfaqet pranë këngëtares dhe e quan motër, duke mbyllur thashethemet për lidhje.

“Ata nuk e kanë idenë sa i madh do të jetë ky projekt motër”, ka shkruar Julian Perretta mbi video.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS