Tunen më në formë se keni parë

Një prej këngëtareve më avangarde të estradës shqiptare është edheTuna, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këtë e ka vërtetuar vetë ajo përmes paraqitjeve të saj.

Shikoni foton e fundit dhe binduni se Tuna është plot stil.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS