Tunen me kaq stil se keni parë

Ka vite në dhe vazhdon t’i bëj ballë konkurencës në estradë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”

Fjala është për këngëtaren e njohur Tuna, e cila së fundi publikoj duetin me NRG BAND.

Derisa me foton e fundit ajo po duket me shumë stil.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS