Tuna ua ‘ftofë’ të gjitha shoqeve me këtë pozë

Emri i këngëtares së njohur Tuna Sejdi, vazhdon të jetë ndër më të komentuarit në mediat rozë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja nuk flitet vetëm për këngët e saja të sukseshme, që këtë vit thyen rekorde, por edhe për paraqitjet e saja tejet sharmante.

Së fundmi këngëtarja ka pozuar shumë joshëse, dhe padyshim ua ka ftofur të gjitha shoqeve me këtë paraqitje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).