Tuna Sejdiu: Po a jo ‘zogu’ ma i mirë prej krejtve?

Pas një kohe të gjatë larg mediave, Tuna është mjaftë aktive tani.

Këngëtarja po sjell për fansat edhe imazhe të reja në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo duket në top formë, derisa ka pozuar në një veshje verore plotë buzëqeshje.

Artistja ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente pozitive prej të cilëve e dallojnë ende si “Zogu ma i mirë prej krejtve”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS