Tuna Sejdi vazhdon të sjellë imazhe atraktive nga Çikago, duke vënë në pah linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, po vazhdon të qëndrojë në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo ka shkuar atje bashkë me djalin e saj, Tianin, ku janë duke qëndruar prej kohësh te disa miq të këngëtares.

Ndonëse nuk është shumë aktive në muzikë kohëve të fundit, jo e njëjta gjë po ndodh në rrjetet sociale.

Tuna shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet atraktive.

Së fundmi, këngëtarja shkupjane publikoi disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqej mjaft tërheqëse në një fustan të kuq.

Duke vënë në pah linjat e saj atraktive trupore, Tuna edhe njëherë vërtetoi se vazhdon të mbetet në top formë.

Ajo është shumë e kujdesshme sa i përket ndjekjes së ushtrimeve me rregull në palestër, me çka edhe arrin që gjithnjë të ketë një trup të tonifikuar. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).