Tuna provokon me foton e fundit

Tuna është shfaqur me shumë stil në foton e fundit.

Këngëtarja Tuna Sejdi ka filluar të bëhet shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është veshur me shumë stil ndërsa ka treguar disa pjesë të trupit, detaje të cilat e bëjnë veshjen më të veçantë e këngëtarja duket akoma më seksi.

Tuna së fundmi e ka festuar 34 vjetorin e lindjes dhe urimet që ka pranuar ishin të shumta. Këngëtarja u befasua edhe nga bashkëshorti i saj Patrisi.

Më pas erdhi me një postim ku i tha disa fjalë për veten, se sa mirë ndihet dhe se nuk do të ndryshonte asgjë nga e kaluara./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).