Tuna me veshje interesante, tejet joshëse në paraqitjen e fundit

Këngëtarja Altuna Sejdiu u rikthye furishëm në skenë me albumin e saj ‘Fortuna’ i cili u prit shumë mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Ajo pasi u bë nënë, bëri një shkëputje të shkurtër nga karriera muzikore për tu përkushtuar ndaj familjes që krijoi, e për tu rikthyer përsëri.

Kohëve të fundit këngëtarja po paraqitet mjaft e nxehtë nëpër paraqitjet e saj në Instagram.

Së fundmi ajo publikoi një fotografi ku shihet me një veshje aspak të zakonshme, e që duket mjaft joshëse. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).