Tuna me foto të re nga fotosesioni i fundit, duket tërheqëse

Tuna e ka publikuar edhe një foto të re nga fotosesioni i fundit.

Këngëtarja Tuna Sejdi në Instagram e ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri aty ku duket shumë tërheqëse ani pse nuk i shihet pothuajse faqe pjesët e trupit, shkruan lajmi.net.

Tuna po kujdeset që të jetë sa më afër fansave të saj duke qenë aktive në rrjete sociale, në anën tjetër po shijon suksesin e albumit “Fortuna”.

Para disa ditësh ajo i ka publikuar disa foto të reja e pak minuta më parë Tuna e ndajti me ndjekësit imazhin e lartëpërmendur pranë të cilit me atë çfarë ka shkruar ka lënë të kuptohet se ka edhe foto të tjera.

“A doni hala?”, ka shkruar Tuna Sejdi ndërsa nuk kanë munguar pëlqimet e komentet./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).