KKGjilan

Tun Bardhoku largohet nga Drita

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Klubi i Dritës ka njoftuar se ka mbyllur bashkëpunimin me Tun Bardhokun.

Tun Bardhoku erdhi te Drita në sezonin 2021/2022 dhe gjatë periudhës dy vjeçare arriti 36 paraqitje me klubin në të gjitha kompeticionet.

RCCOLA

Klubi i Dritës ka falënderuar Bardhokun për kontributin e dhënë dhe i dëshiron shumë suksese në vazhdim të karrierës.