Fidanishtja

Treni i fundit për Muriqin, starton edhe Strakosha

/ 1 minutë lexim

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lazios dhe Parmës.

Vedat Muriqi e nis titullar këtë takim dhe pas një sezoni aspak të mirë, është koha që të dëshmojë se meriton të luajë në Serie A edhe sezonin tjetër.

Uji Dea

Nga minuta e parë luan edhe Thomas Strakosha, sfidë në të cilën Lazio kërkon vetëm fitore për të mbetur në zonën Evropiane, raporton Gazeta Express.