Trejsi vjen edhe me paraqitje “të zakonshme” nga Dubai

Miss Kosova, Trejsi Sejdini vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare që nga e premtja është në qytetin e “mëkateve” në Lindje, derisa edhe sonte ajo ka sjell një fotosesion.

E veshur me një veshje që shfaq trupin e saj, Trejsi poshtë saj thotë se kjo është një veshje e “zakonshme”.

E derisa ajo ka këtë veshje lart ka të kapura flokët derisa grimi nuk është edhe aq “zakonshëm” për vajzat të cilat e bëjnë këtë në dalje të përditshëm.

Ajo ka bërë edhe disa fotosesione të tjera gjatë vikendit, derisa në një moment është parë me një fustan të bardh e ku ka qenë në kulmin e rrokaqiellit Five Palm Jumeriah.

Kujtojmë se bukuroshja kosovare ka më shumë se 446 mijë ndjekës në Instagram dhe gjatë këtij viti ka modeluar për disa shtëpi të modës, si brenda ashtu edhe jashtë Kosovës. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS