Tre vitias arrestohen pas përleshjes fizike mes tyre

Viti – Në fshatin Smirë, të Vitisë tre meshkuj shqiptarë janë arrestuar për shkak se janë përfshirë në një rrahje ndërmjet vete. Të tre të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit pas intervistimit është dërguar në mbajtje ndërsa dy të dyshuarit e tjerë janë liruar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).