Tre të rinj gjilanas përfundojnë në burg, policia u konfiskoi substanca narkotike dhe para

Gjilan – Në rrugën “Marie Shllaku” në Gjilan, janë arrestuar tre të dyshuar, dy meshkuj dhe një femër kosovar/e pasi që gjatë kontrollit në lokacionet e tyre janë gjetur dhe konfiskuar 79.7 gram substancë narkotike e llojit marihuanë, 270 euro para të gatshëm dhe tre telefona.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS