Tre të dyshuar përfundojnë në pranga, kanë shtënë me armë zjarri dhe kanë shitur një pistoletë

Gjilan – Në fshatin Veleknicë, të Gjilanit janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi dy prej të dyshuarve kanë shtënë me armë zjarri dhe më pas ia kanë shitur një pistoletë të dyshuarit tjetër.

Nga të dyshuarit janë konfiskuar dy pistoleta. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).