Tre të dyshuar përfundojnë në burg e sulmuan fizikisht viktimën

Gjilan – Në rrugën e Gjinollëve, në Gjilan, në lidhje me rastin me 24.11.202 janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit më datë 20.11.2021 kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS