Tre të arrestuar në ndeshjen Drita – Hajvalia

Gjilan – Janë arrestuar katër (4) të dyshuar meshkuj shqiptarë pasi që të njëjtit bashkë me një turmë prej rreth 20 simpatizuesish kishin hyrë në fushë derisa ishte duke u zhvilluar ndeshja e futbollit Drita – Hajvalia dhe kishin penguar zhvillimin e saj njoftoj policia e Kosovës.

Sipas policisë me vendim të prokurorit 3 nga të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, kurse i dyshuari i katërt është liruar në procedurë të rregullt./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS