RCCOLA

Tre persona me armë në brez duke e sulmuar fizikisht i marrin portofolin me 200 euro të gatshme

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Në rrugën “Ali Huruglica” në Gjilan viktima mashkull kosovar, ka raportuar se tre persona të panjohur, njëri prej tyre me armë në brez e kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë grabitur portofolin me 200€ para të gatshme, një telefon dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në spitalin rajonal në Gjilan.

Eco Higjiena

Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/