Trajneri gjerman merr në mbrojtje Rashicën: Është akoma shumë i ri

“Miloti është akoma shumë i ri, ku jo çdo javë mund të pritet shumë prej tij, edhepse unë vetë kësaj here do uroja diçka tjetër,” tha ai duke kuptuar paraqitjet e shqiptarit të Kosovës.

Sulmuesi shqiptar Milot Rashica(22) po kritikohet nga mediat gjermane, pasi nuk jep maksimumin dhe pritjet e mëdha nga tifozët e Werder Bremenit po kthehen në zhgënjim, përcjell albinfo.ch, shkrimin e onefootball.com.

Kundër Nürnberg, 22 vjeçari luajti vetëm 23 minuta, ku edhepse u kritikua nga shumë media, ai u mor disi në mbrotje nga trajneri Florian Kohfeldt.

“Miloti është akoma shumë i ri, ku jo çdo javë mund të pritet shumë prej tij, edhepse unë vetë kësaj here do uroja diçka tjetër,” tha ai duke kuptuar paraqitjet e shqiptarit të Kosovës.

Trajneri gjerman mer në mbrojtje Rashicën: Është akoma shumë i ri

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).