Tika Camaj “çmend” rrjetin me fotot në bikine

Modelja shqiptare nga Mali i Zi është paraqitur në formë të mirë në një fotosesion të realizuar në bikine

Tika Camaj edhe njëherë ka bombarduar Instagramin me një set të ri fotosh.

Bukuroshja nga Malësija e Malit të zi është shfaqur me një set fotosh në bikine në Amerikë.

“Përgjithmonë verë”, ka shkruar ajo poshtë fotografive, duke favorizuar diellin para borës dhe dimrit. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS