Teuta Selimi si vajzë e re, vetëm po rinohet e nuk po plaket

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës.

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e dashur dhe e angazhuar.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa foto sapo ka dalë me salloni i ondulimit.

E rregulluar me shumë stil, Teuta po shkëlqen në këtë pamje.

Ndërsa dy zemra afër syrit ja kanë shtuar edhe me shumë bukurinë asaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS