Teuta Selimi më në formë se kurrë – paralajmëron diçka të re

Ndër këngëtaret më të kërkuara të estradës shqiptare, në veçanti për ahengjet dhe dasmat, është padyshim Teuta Selimi e cila bën atmosferë që mbahet mend, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente të ndryshme nga përditshmëria dhe karriera e saj prej artisteje.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet në formë derisa paralajmëron edhe projektin e saj më të ri muzikor, kështu që bëhuni gati…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).