Tenton ta sulmojë fizikisht prindin, pranga të dyshuarit

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ka ushtruar dhunë dhe ka tentuar ta sulmojë edhe fizikisht babanë e tij viktimën mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS