RCCOLA

Tentojnë të sulmojnë zyrtarët policor, arrestohen dy të dyshuar në Gjilan

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që gjatë bastisjes së shtëpisë në shenjë pakënaqësie janë kanosur dhe është tentuar të sulmohen zyrtarët policor.

Uji Dea

Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/