Tentojnë ta grabisin nën kërcënimin e armës

Gjilan – Në fshatin Livoq i ulët, në Gjilan ankuesja femër shqiptare ka informuar se për deri sa ishte në vendin e punës, persona të panjohur nën kërcënimin e armës kanë tentuar të grabisin parat, mirëpo nuk kanë arritur.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti është duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).