Tentoi ta dhunonte bashkëshorten, i dyshuari dërgohet në burg

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, për shkak se në shtëpinë e tij kishte tentuar ta dhunojë bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare dhe kishte ushtruar dhunë ndaj viktimës mashkull kosovar.

Si pasojë e rastit bashkëshortja e të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).