RCCOLA

Tentim vrasje në Viti, i dyshuari prangoset nga policia

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Viti – Pas një konflikti verbal në mes të dy të dyshuarve meshkuj kosovarë, në rast është përfshirë edhe i dyshuari mashkull kosovar, i mitur, i cili e ka sulmuar me kaçavidë viktimën duke e goditur disa here duke i shkaktuar lëndime trupore.

KKVITI

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Gjilanit, ndërsa i dyshuari i mitur me vendim të prokurorit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/