Tentim vrasje në Gjilan, një femër e sulmon me mjet të mprehtë viktimën

Gjilan – Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare e cila me një mjet të mprehtë e ka goditur në stomak viktimën mashkull shqiptar. Viktima si pasojë e rastit ka pësuar lëndime dhe ka marrë tretman mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).