Tentim vrasje në Gjilan, i dyshuari po kërkohet nga policia

Gjilan – Në rrugën “Muharrem Kurteshi” në Gjilan është raportuar se viktima mashkull kosovar, nga një person i dyshuar i panjohur ishte therur me ndonjë mjet të mprehtë, ai ka pranuar tretman mjekësor. Dyshohet se rasti kishte ndodhë pas një konflikti verbal në mes të viktimës dhe të dyshuarit.

Lidhur ma rastin është njoftuar prokurori, ndërsa njësitë policore janë duke e hetuar rastin dhe kërkuar të dyshuarin njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).