Tentim vrasje në Gjilan, e sulmoi viktimën me thikë, prangoset i dyshuari

Gjilan – Në rrugën “Sadullah Brestovci” në Gjilan raportohet se pas një mosmarrëveshje i dyshuari mashkull kosovar ka sulmuar me mjet të mprehtë – thikë viktimën mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar ku gjatë kontrollit i janë gjet dhe konfiskuar 8 gram substancë narkotike të llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS