Të rinjtë e Kamenicës njihen me rolin e FSK-së

Gjilan – Të rinjtë e Qendrës Rinore FANAR dhe KVRL-së, në kuadër të Festës së Flamurit, kanë vizituar kazermën “New Born” në Bazën e FSK-së në Gjilan.

Grupi i të rinjve nga Kamenica janë ndarë të kënaqur me prezantimin dhe demonstrimin që kanë treguar pjesëtarët e FSK-së./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS