“Të përshëndes” kënga më e re nga Sabri Fejzullahu

Sabri Fejzullahu pavarësisht moshës dhe viteve karrierë që ka është vazhdimisht aktiv.

Sidomos në dy vitet e fundit, këngëtari ka lansuar projekte të shumta, fantastike siç di veç ai.

Këtë herë, Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën të titullar ‘Të përshëndes’, me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu, shkruan Indeksonline.

Orkestrimi i kësaj kënge është bërë nga Ardian Kastrati përderisa në vidoeklip si gjithnjë këngëtari duket me shumë stil./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).