Të pëlcisni nga shëndeti ju nevojitet vetëm çaji nga xhenxhefili

/ 1 minutë lexim

Çaji nga xhenxhefili është i përsosur për forcim të imunitetit, pastrimin e organizmit, zbutjen e ftohjeve dhe është antibiotik i hatashëm natyral.

RECETA

Rreth 5 litra ujë i vloni, aty hidhni xhenxhefil të copëtuar.

Prisni të qëndrojë për 15 minuta, më pas e procedoni. Shtoni limon dhe mjaltë sipas dëshirës.