ARKATANA

Të maskuar sulmojnë fizikisht viktimën femër, i marrin stolit e arit dhe dyshohet se është dhunuar

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Është raportuar se dy viktimat një femër dhe djali i saj i mitur, derisa ishin duke ecur rrugës janë sulmuar fizikisht nga dy persona të panjohur të maskuar.

Të dyshuarit kanë arritur që me forcë të marrin nga viktima stoli ari që kishte si dhe një shumë parash dhe njëkohësit dyshohet se të njëjtit e kanë dhunuar, ndërsa ndaj djalit të saj kanë ushtruar dhunë fizike dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

ARKATANA

Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/