‘Të kesh shpirt të bardhë, siç kam unë është e lindur”, thotë Ronela

Këngëtarja e dashur për publikun Ronela Hajati ashtu si edhe artistët e tjerë, po qëndrojnë të izoluar në shtëpitë e tyre për shkak të koronavirusit, shkruan gazeta ‘Kosova Sot Online’.

Derisa herë pas here nuk harron të postojë ndonjë fotografi edhe nga karantina.

Te kesh shpirt te bardhe eshte e lindur ! (Sic e kam une prsh) ,ti kesh rrobat e bardha ,duhet ti blesh dhe ti lash mire pastaj!, ka shkruar këngëtarja në fotografinë e postuar.

(Kosova Sot Online)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).