Të jesh perfekte si Edona

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Falë zërit të saj të talentuar ka arritur të jetë tejet e kërkuar në mbrëmje e ahengje familjare, shkruan Indeksonline.

Ajo para vetes numëron hite të shumta ndër vite, të cilat dëgjohen me shumë nostalgji.

Këngëtarja po ecën me kohën ku gjithmonë kujdeset të shfaqet IN dhe me shumë stil.

Në imazhin e publikuar së fundmi Edona ka pozuar me një fustan elegant duke e shoqëruar me një grim të lehtë.

Edhe në këtë paraqitje ajo mori komplimente të shumta nga fansat, ku jo më kot njihet si femra më perfekte e estradës kosovare./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS