Të jesh nënë dhe të dukesh kaq në formë si diva Adelina Ismaili

Diva e muzikës Adelina Ismaili e cila përveç këngëve hite që numëron gjatë karrieres së saj, njihet edhe për fansat e saj besnikë të cilët e mbështesin atë në çdo sferë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Kësaj radhe Adelina ka pozuar më në formë se kurrë nga studio e emisionit të saj, duke e dëshmuar edhe njëherë se bukuria shqiptare ka vulen: Adelina Ismaili.

E rrallë: Të jesh nënë dhe të dukesh kaq në formë si diva Adelina Ismaili.

Shikoni fotografitë dhe binduni…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS