Të gjithë sytë nga Nora Istrefi, paralajmërohet super hiti

Këngëtarja shqiptare Nora Istrefi, e cila është e njohur për hite, së shpejti do të sjellë këngën e re.

Këtë e bëri të ditur menaxherja e saj, Adelina Mehija, përmes një video në “Instastory” ku dëgjohet pak nga kënga e re e cila ka përmasat e hitit.

Për Indeksonline, Mehija zbuloi se kësaj radhe po vjen solo dhe kënga do të publikohet së shpejti. Gjithashtu projekti do të shoqërohet me videoklip.

Andaj, mbani sytë hapur për publikimin e kësaj kënge të re nga Nora Istrefi!/Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS