Tayna vjen me ca foto galaktike

Reperja dhe këngëtarja Tayna pas këngëve të djeshme “Alpha & Omega” ka sjell një set tepër seksi të fotografive.

Tayna edhe kësaj here është paraqitur tepër provokative dhe seksi teksa ka treguar asetet e saj para fansave të saj.

E veshur me xhinse dhe një bluzë që tregon belin e saj dhe gjoksin Tayna hynë paksa në tripa të shkencës, ku ka një vetëvlerësim të lartë për veten.

“Tayna nga galaktika. Kto shtyhen kush o star-i”, ka shkruar ajo poshtë fotografive, por që ajo e ka shoqëruar edhe me një artikull për një galaktikë më të njëjtin emër. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS