Tayna super gocë, godet me poza nga qyteti i dashurisë

Krahas muzikës, Tayna është tejet e komentuar për bukurinë dhe linjat trupore.

Ajo vazhdon të dëshmoj thjeshtësinë dhe origjinalitetin në çdo publikim, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ndau disa poza nga qyteti i dashurisë, Parisi, duke vënë në fokus stilin e saj unik.

Po ashtu vëmendje mori edhe mbishkrimi i imazhit duke pasqyruar vetën si një super gocë.

‘Super super gocë’ shkroi ajo duke marrë qindra komente pak minuta pas publikimit./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS