Tayna po vjen me këngë të re, sjell pamje nga prapaskenat e klipit

Tayna ka paralajmëruar një këngë të re.

Rep-artistja Tayna nuk ndalet së punuar projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë në publik.

Me anë të një postimi në Instagram, Tayna bëri të ditur se shumë shpejt publikohet kënga e saj bashkë me videoklip.

“Qeqe së shpejti”, ka shkruar ajo sipër videos, në të cilën shfaqet me një stil krejt ndryshe sikurse ‘cowgirl’.

Ditë më parë, ajo publikoi një imazh nga një episod i serialit “Pasionet e fshehta”, ku tha se po përgatit diçka të re, kurse tani e zbuloi të vërtetën.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).