Tayna nuk e ka ndërmend të ndalet

Rep-artistja, Tayna është mjaftë e angazhuar me projekte të reja muzikore.

Ajo që nga kënga e saj e parë “Columbiana” të cilën e publikoi më 1 qershor të vitit 2018-të, ka arritur të marr miliona klikime në platformat e ndryshme si “Youtube”, “Spotify” e “Soundcloud”.

Tayna u kthye në një sensacion që nga ajo kohë duke sjell projekte të reja vazhdimisht.

“Express Rozë” përmes burimeve ka mësuar emrat e dy këngëve të reja të rep-artistës, njëra që do të jetë solo e titulluar “Taka” dhe tjetra në bashkëpunim me reperin Azet “Tequila”.

Që të dyja këngët do të jenë verore dhe ky është bashkëpunimi i dytë me reperin Azet, pasi para pak javësh ajo publikoi “Ti harro”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS