Tayna e ka nxehtë

Reperja Tayna nuk mund të krenohet shumë me suksesin e këngës së saj të fundit “Bass”, pasi që ajo ende nuk i ka kaluar 10 milionë klikime.

Megjithatë, kjo nuk e ka shqetësuar reperën për të shijuar pushimet e saj.

Madje ajo sot është parë duke shijuar diellin buzë një pishine e ku reperja tregon gjoksin e saj.
Kujtojmë që para lansimit të këngës së saj, Tayna kishte paralajmëruar bashkëpunimin e saj me kompaninë e njohur amerikan Sony.

Kënga e saj e fundit është lansuar në platformën amerikane, megjithatë “Bass” ende mbetet një këngë që nuk ka arritur të thyejë rekordin e hitit të Kidës dhe Mozzik, “PP”. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).