Tayna “çmend” rrjetin me pozë në bikini

Pak pushime edhe për reperen Tayna.

Teksa ajo është çdo cep të trojeve shqiptare me koncerte, sot ka gjetur kohë edhe për veten pak.

Nga një vend të cilit nuk ia ka vendosur lokacionin, Tayna ka pozuar në bikini duke ‘djegur’ rrjetin me format.

Reperja njihet me trupin e saj seksi dhe format tejet në vijë që nga dita e parë kur ka dalë në skenë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS