Talenti i fshehur i Besa Kokëdhimës

Është karakterizuar gjithmonë për vokalin e saj si dhe për interpretimet gjithnjë të arrira, por këtë herë këngëtarja Besa Kokëdhima e ka provuar veten në një tjetër fushë të artit.

Ajo ka publikuar video në Instagram në të cilat shfaqet duke performuar në piano. Të jetë një talent talent i fshehur i Kokëdhimës?

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).