Tahiri: Veriu po rrezikohet nga hapat e gabuara të Qeverisë Kurti

Ish-kryenegociatorja Edita Tahiri ka thënë se veriu i Kosovës po rrezikohet nga hapat e gabuara të Qeverisë Kurti dhe se është koha që opozita t’i thotë stop qeverisë.

Përmes një shkrimi në Facebook, Tahiri tha se opozita nuk duhet të pres më shumë sa nuk është bërë vonë.

“Veriu po rrezikohet nga hapat e gabuara te Qeverise Kurti, koha qe opozita t’i thote stop qeverise, nuk duhet te pres me shume…sa nuk eshte bere vone”, ka deklaruar ajo.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS