RCCOLA

Tahiri: Kur mungojnë burrështetas këndej dhe andej kufirit, rrezikohen interesat kombëtare

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Ish- kryenegociatorja e dialogut me Serbinë, Edita Tahiri, ka reaguar lidhur me anulimin e mbledhjes së dy qeverive shqiptare, nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Ajo përmes një postimi në Facebook, ka thënë se nga përplasja në shkëmb, në përplasje mes nesh.

Tahiri ka shkruar po ashtu se kru mungojnë burrështetas këndej dhe andej kufirit rrezikohen interesat kombëtare!

Mobi Casa

Postimi i saj i plotë:

Nga përplasja në shkëmb në përplasje mes nesh! Kur mungojnë burrështetas këndej dhe andej kufirit rrezikohen interesat kombëtare!