Sytë e bukur të Ingrit Gjonit, po i çmendin meshkujt

Këngëtarja sharmante Ingrit Gjoni, këtë Verë është e angazhuar në një sërë mbrëmjesh muzikore, nëpër diskotekat shqiptare të qyteteve të ndryshme, shkruan gazeta ‘Kosova Sot Online’.

Megjithatë, ajo gjenë kohë edhe ta relaksojë vetën, dhe të jetë në nivelin e duhur, sa herë të përformojë para publikut.

Kësaj radhe, këngëtarja ka pozuar nga pishina, ku fokusi i fotografisë, kanë qenë sytë e saj, të bukur që i kanë çmendur, e po vazhdojnë t’i çmendin shumë meshkuj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).